Strony związane z hasłem 'zespół na wesele':

Sortuj po:

 • Zespół muzyczny Haliśka Band »

  Odpowiednio dobrana muzyka podczas imprezy ma największy wpływ na udaną zabawę, a właśnie taką muzykę zapewnia zespół muzyczny Haliśka Band z Łodzi już od wielu lat.
  Dzięki doświadczeniu i zgraniu muzyków, oraz zbudowanemu przez lata ciekawemu i niebanalnemu repertuarowi, mają Państwo gwarancję udanej zabawy na imprezie okolicznościowej, którą organizujecie.
  Zespół muzyczny Haliśka Band jest przygotowana do wykonania oprawy muzycznej zarówno na weselu jak i wystawnym bankiecie.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Weselny zespół muzyczny Kraków | oprawa muzyczna eventów bankietów wesel | DE COLT »

  Jeśli organizujecie wesele lub inną imprezę i szukacie profesjonalnej oprawy muzycznej, trafiliście w dziesiątkę. Już od 20 lat nasz zespół cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Nasza pasja, przygotowanie muzyczne, kultura osobista członków zespołu daje pewność udanej imprezy utrzymanej na wysokim poziomie. Mamy w ofercie gotowe scenariusze, możemy też przygotować indywidualny plan imprezy.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny kraków - wesele z Klasą »

  Krakowski zespół muzyczny *OMEN*
  to przyjęcie weselne z klasą, muzyka na najwyższym poziomie, gustowna konferansjerka, zespół mówi w trzech językach po: angielsku, włosku, hiszpańsku.
  Zawodowe brzmienie oraz zaangarzowanie zespołu deklasuje konkuręcję a muzyka grana jest tylko i wyłacznie na żwyo.
  OMEN należy do grupy:
  Krakowskich zespołów muzycznych z klasą!

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowski zespół muzyczny na wesele POPULARNI »

  Jeżeli wesele - to z super kapelą, kto da więcej radości Gościom weselnym, niż super zespół muzyczny.
  *POPULARNI*to właśnie taki zespół muzyczny, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Super zabawa - to ich specjalność. Szukasz zespołu muzycznego na wesele w Krakowie lub Małopolsce? * POPULARNI *

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele Wadowice - Singlee »

  Strona zespołu na wesele z Wadowic, to przejrzysta informacja na temat muzycznego na wesele z Wadowic: Singlee.
  Grupa muzyczna singlee to pięcioosobowa orkiestra na wesele. Grają najczęściej w Wadowicach, Zatorze i Krakowie. Wykonują muzykę na żywo. Zespół również posiada w swojej ofercie: własny transport oraz oświetlenie i prowadzenie wesela czyli tzw. konferansjerkę.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strong Band zespół na wesele Kraków »

  Strong Band jest dosyć nietuzinkowym zespołem weselnym z Krakowa. Wyjątkowość tej grupy muzycznej polega na tym, iż nie kieruje się panującymi na rynku disco polowymi trendami lecz wybiera i gra utwory które mają ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym będących tzw. przebojami ponad czasowymi. Ze względu na specyfikę imprez oraz przedział wiekowy uczestników zabawy o różnych gustach muzycznych, każdy znajdzie coś dla siebie i chętnie się bawi. Jest to grupa którą warto się zainteresować.

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Reflex »

  Dolnośląski Zespół muzyczny Reflex od wielu lat zajmuje się oprawa muzyczną różnych imprez - zwłaszcza wesel. W składzie posiadamy - oświetlenie sceniczne, profesjonalne nagłośnienie, trzy głosy do śpiewania, instrumenty - akordeon, gitary keyboardy, dymy itp. Pochodzimy z Dolnego Śląska - okolice Lubania i tutaj gramy - Zgorzelec, Brzeg Dolny, Wołów, Żagań, Polkowice, Legnica, Lubin.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Ceverowy »

  Zespół coverowy Kraków działający pod nazwą The Once Band świadczy usługi dla swoich fanów od 2009 roku. Koncertuje na wielu imprezach zarówno w kraju jak i za granicą. Zespół znany jest z tego, że gra swoją coverową muzykę jedynie na żywo. przypasowuje program za każdym razem do specyficznych potrzeb oczekujących tego interesantów. realizując muzykę z absolutnym oddaniem, równolegle wykorzystując swoją rutynę i wokal zapewnia swoim interesantom wiarygodną ucztę i idealną rozrywkę na poziomie.

  Data dodania: 02 07 2018 · szczegóły wpisu »