Strony związane z hasłem 'siłownia':

Sortuj po:

 • GP Koncept »

  GP Koncept wychodzi naprzeciw potrzebom rozwijającego się rynku fitness. Firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnego sprzętu fitness – nowego i używanego. Używany sprzęt fitness jest regenerowany przez wykwalifikowany serwis i wykazuje pełną zdolność do ponownego wykorzystywania. GP Koncept świadczy także fachowe konsultacje oraz pomaga w odpowiednim zaaranżowaniu przestrzeni.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia zewnętrzna »

  Siłownia zewnętrzna to placówka finansowana przez władze miast, która jest ogólnodostępna i bezpłatna i nie ma ograniczeń dostępu. Miasto budując tego typu siłownie zgłasza się do Fitness Park, który jest producentem sprzętu do siłowni zewnętrznych.

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia Wrocław »

  Siłownia Active Power ma za zadanie pełnić rolę obiektu sportowo rekreacyjnego służącego poprawie kondycji fizycznej. Wszyscy użytkownicy mają nieograniczony dostęp do maszyn treningowych jak również do sklepiku zaopatrującego w niezbędne napoje energetyczne oraz suplementy diety. Dodatkowym atutem siłowni jest możliwość darmowego uczestnictwa w treningu cross fit oraz w ćwiczeniach z oponą.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »