Strony związane z hasłem 'renowacja':

Sortuj po:

 • Cars Care&More Poznań »

  W Cars Care & More (Poznań) wiemy, że Twój samochód jest najważniejszy. Potrafimy przywrócić mu fabryczny blask i zazdrosne spojrzenia przechodniów. Oferujemy szczegółowe, wieloetapowe mycie, czyszczenie wnętrza i renowację tapicerki oraz felg, polerowanie, woskowanie, usuwanie rys i wgnieceń aż wreszcie dla zatrzymania efektu – powłoki szklane, kwarcowe lub oklejanie auta folią ochronną (części lub całości). Działamy już ponad 10 lat i stosujemy tylko sprawdzone auto kosmetyki.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lakierowanie felg Warszawa »

  Technika malowania proszkowego to nowoczesna i najefektywniejsza
  metoda pokrywania farbą elementów stalowych i aluminiowych. Dzięki
  tej metodzie uzyskujemy wysokiej jakości powierzchnie odporne na
  czynniki atmosferyczne. Lakierowanie proszkowe składa się z trzech etapów nakładania lakieru. W pierwszej kolejności nakłada się warstwę lakieru podkładowego, następnie warstwę lakieru o danym kolorze.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa felg »

  Precyzjometal jest bydgoską marką zajmująca się obróbką i spawaniem metali kolorowych. Firma powstała w 1964 roku i nieustannie świadczy profesjonalne usługi z zakresu mechaniki precyzyjnej oraz produkcji blistrów. Precyzjometal zajmuje się także profesjonalną naprawą felg i alufelg, wliczając w to kompleksowe wypełnianie ubytków, prostowanie, regeneracje przylgnięć oraz polerowanie z lakierowaniem. Firma specjalizuje się także w renowacji ślub napędowych do łodzi.

  Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »