Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

Sortuj po:

 • Fizjoarena.pl - rehabilitacja z dojazdem do domu »

  Fizjoarena to firma oferująca rehabilitacje z dojazdem do domu pacjenta. Firma ta działa na terenie Warszawy i okolic. Na stronie znajduje się blog internetowy, gdzie można przeczytać wiele wartościowych artykułów na temat schorzeń.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Avi Med »

  Klinika rehabilitacyjna, w której świadczone są usługi diagnostyczne, w szczególności związane z rezonansem magnetycznym bądź tomografią TK. Pacjentów przyjmujemy przez siedem dni w tygodniu, także w niedzielę, a oddziały mamy w trzech punktach Warszawy. Obok samych diagnoz zajmujemy się także konsultacjami lekarskimi i wykonywaniem zabiegów, np. punkcją czy zdejmowaniem gipsu.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kielce - Tactum Sanitas »

  Rehabilitacja w Tactum Sanitas (Kielce) - ośrodku rehabilitacyjnym, którego specjalizacją jest rehabilitacja niemowląt metodą Vojty, rehabilitacja dzieci metodą PNF, Integracji Sensorycznej, Terapii Behawioralnej, jak również fizjoterapia dorosłych metodą McKenzie i Terapii Manualnej. Oprócz tego ośrodek rehabilitacji Tactum Sanitas proponuje terapię wspomagającą: Kinesio Taping i masaż.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa Biecz »

  Firmowa strona internetowa Mobilnej Fizjoterapii Mobil-Reh zawiera opis pełnej oferty usług rehabilitacji domowej u pacjenta. W ofercie są zarówno różnego rodzaju masaże jak i zabiegi fizjoterapeutyczne, wśród których są m. in. ultradźwięki, jonoforeza, terapia żelowa i zabiegi różnego rodzaju prądami.
  Mobil-Reh świadczy usługi rehabilitacji domowej w Bieczu i jego okolicy w Małopolsce.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki społecznej »

  Każdy z nas może potrzebować w życiu pomocy. Ludzie starsi, czy ludzie mocno schorowani, często znajdują swoje miejsce w domach opieki społecznej. Dzieje się tak, ponieważ rodzina nie zawsze daje sobie radę z opieką nad schorowanym bliskim człowiekiem. Dobry dom opieki społecznej jest na wagę złota, zarówno dla rodziny chorego, jak i przede wszystkim dla samego chorego.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja w Lublinie - NZOZ Medyk »

  Witamy w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk w Lublinie. Rehabilitacja i stomatologia to nasze podstawowe specjalizacje – szczególnie rehabilitacja – w Lublinie udzielamy świadczeń w ramach współpracy z NFZ. Do Państwa dyspozycji są doświadczeni lekarze i rehabilitanci a także nowoczesny sprzęt, dzięki któremu szybko wrócą Państwo do zdrowia. Nowością jest również fala uderzeniowa - w Lublinie jako jedni z niewielu leczymy terapią fali uderzeniowej.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny gabinet rehabilitacji w Krakowie »

  Specjalistyczny gabinet rehabilitacji Iris w Krakowie oferuje profesjonalną fizjoterapię i leczenie rehabilitacyjne. Specjalizuje się w leczeniu bólów kręgosłupa, rwy kulszowej oraz urazów sportowych. Zapewniamy również masaże sprzyjające samopoczuciu i zdrowiu pacjentów.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »