Strony związane z hasłem 'poradnia':

Sortuj po:

 • Dietetyk Legnica »

  Dietetyk Ścieżki Zdrowia pomoże każdemu rozwiązać problemy z wagą, chorobami zależnymi od diety oraz zaburzeniami odżywiania. Dieta układana jest indywidualnie, przez co dopasowana jest do potrzeb klienta. Dietetyk na podstawie analizy składu ciała określa przemianę materii, ilość tkanki tłuszczowej i wody.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Rodzinna Salomon »

  Poradnia Rodzinna Salomon to zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa i psychologii, którzy pomogą Ci wyjść z najtrudniejszych życiowych sytuacji. Od wielu lat działamy na rynku łódzkim oraz w innych polskich miastach. Własna poradnia psychologiczna oraz kanoniczna pozwalają nam pomóc każdej osobie w jednym miejscu bez zbędnego tracenia czasu na dojazdy.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Kłodzko »

  Przedstawiona strona www pełni funkcję informacyjną na temat usług firmy Ortolident w Kłodzku.
  Prezentowany gabinet dentystyczny to specjalistyczna praktyka ortodontyczno-stomatologiczna świadcząca usługi z zakresu stomatologi ogólnej, protetyki, kosmetyki zębów oraz ortodoncji. Dzięki prezentowanej stronie sieciowej można dowiedzieć się dosłownie wszystkiego na temat działań z zakresu stomatologicznego. Ortodonta Kłodzko zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • CardioTeam Sp. z o.o. »

  W CardioTeam sp. z o. o., poradni specjalistycznej w Warszawie, szczególną troską objęto pacjentów wymagających diagnostyki i leczenia schorzeń serca i układu krążenia. W Przychodni, w zależności od zaleceń lekarza, można wykonać kardiologiczne badania diagnostyczne na wysokiej jakości sprzęcie: echo serca, próbę wysiłkową, spirometrię, holter dwudziestoczterogodzinny, wielodniowy i ciśnieniowy. USG dopplerowskie żył, tętnic i tętnic szyjnych.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »