Strony związane z hasłem 'narty':

Sortuj po:

 • Deski snowboardowe »

  Co nas – czyli sklep snowshop. pl – wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim szeroki wachlarz ofert, który obejmuje nie tylko deski snowboardowe czy narty, ale także odzież, kijki do chodzenia, kamery sportowe i cały szereg innego, ale równie potrzebnego wyposażenia. Po drugie zaś to, że jesteśmy pasjonatami, którzy nie tylko aktywnie uprawiają sporty zimowe i letnie, ale też samodzielnie testują sprzedawany przez siebie sprzęt.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep narciarski »

  Narty czy to sposób na życie, hobby czy pasja. Miłośnicy narciarstwa znajdą swoją przystań w sklepie SKI-PARK. Różnorodność modeli i dobre zaopatrzenie sprawia, że o tym sklepie się nie zapomina. Dobra jakość, znakomita obsługa potrafiąca doradzić z wiedzą i zaangażowaniem, atrakcyjne ceny i umiejscowienie sklepu, a także fakt, że jest otwarty do późnych godzin (codziennie oprócz niedziel do 20. 00). W ofercie wszystko, co narciarzowi potrzebne: narty, buty, odzież, kaski, gogle, kije.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Narty i snowboard w blogu »

  „Narty i snowboard” jest tytułem bloga o narciarstwie. Blog powstał z myślą o wszystkich narciarzach i snowboardzistach, tych początkujących i o bardzo dobrej technice jazdy. Są tu informacje o nartach i snowboardzie, wszelkich sprawach i wrażeniach z nimi związanych, a także rady i sugestie dotyczące sprzętu, a także gdzie najlepiej robić zakupy. Zależy nam, aby blog był użyteczny i praktyczny dlatego wiele z poruszanych tematów jest tak oczywistych, ale też problematycznych.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »