Strony związane z hasłem 'badania':

Sortuj po:

 • Badanie wzroku »

  W salonie optycznym Main Optic w Gdańsku wszyscy, którzy zamówią okulary korekcyjne, mają zapewnione darmowe badanie wzroku. Badanie wykonuje dyplomowany optometrysta.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania dla policji »

  Oferta usług pracowni „Psycho-Test”, to przede wszystkim badania psychotechniczne dla kierowców pojazdów osobowych, ciężarowych, rajdowych oraz pozostałych pojazdów. W pracowni można wykonać również badania dla innych pracowników.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neuromedica chirurgia naczyniowa Łódź »

  Przedstawione są tutaj pokoje lekarskie gminy łódzkiej.
  Numery telefonów do gabinetów specjalistycznych w mieście Łódź są umieszczone na witrynie internetowej ośrodka medycznego.
  Strona Neuromedica Łódź opisuje pracę terapeutów takich branży jak neurolog dziecięcy, chirurg naczyniowy, laryngolog, kardiolog czy psycholog. Pracujący w placówce lekarze to między innymi neurolog dziecięcy, logopeda, psycholog, ortopeda albo także urolog.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oddolne tworzenie kultury. Projekt badawczy »

  Kultura oddolna to strona prowadzona przez pracowników Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Prezentowane są na niej materiały z wielostanowiskowych badań etnograficznych prowadzonych przez kilka zespołów w latach 2013-2015. Głównym celem przedsięwzięcia jest opisanie złożonych działań kulturotwórczych i stworzenie katalogu dobrych praktyk w tym zakresie. Raport końcowy zostanie udostępniony na stronie pod koniec 2015.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikroskopy »

  Firma InLab z siedzibą w Warszawie od lat dostarcza na polski rynek profesjonalne mikroskopy marki Nikon. Jako autoryzowany dystrybutor zapewnia fachowe doradztwo techniczne, dostawę urządzeń wraz z ich instalacją oraz kompleksowe szkolenia. W ofercie znajdują się mikroskopy przeznaczone do celów dydaktycznych oraz przemysłowych, dostosowane do pracy w laboratoriach. InLab istnieje na rynku od 1991 roku i nieprzerwanie współpracuje z firmami oraz placówkami oświaty na terenie całego kraju.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kroplówki Witaminowe - Klinika Wita Medica Wrocław »

  Jeśli odczuwasz osłabienie fizyczne i przemęczenie, spadek koncentracji czy też jesteś narażony na silny stres, Twój organizm potrzebuje skutecznej regeneracji. Wlewy witaminowe są idealną odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnego człowieka, podawane dożylnie zapewniają 100% wchłanialność preparatów.
  Zabiegi oferujemy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku.
  Zadzwoń i umów wizytę. Zapraszamy

  Data dodania: 15 06 2019 · szczegóły wpisu »