Marketing Kategoria: Marketing

Marketing - najnowsze:

 • Internetowe wizytówki »

  Portal poświęcony ofertom firm w Internecie. Cyfrowe wizytówki dla małych firm, które nie posiadają strony internetowej, jak i tych większych. Baza firm jest przeznaczona zarówno dla oferujących swoje usługi, jak i tych którzy ich poszukują. Jest to tania reklama firmy w Internecie. W portalu zakładając wizytówkę możemy wprowadzić podstawowe dane, które umożliwiają sprawdzenie firmy pod kątem zakresu usług, oferty i lokalizacji. Możemy umieścić również link do strony internetowej.

  Data dodania: 10 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Teczka ofertowa - teczka firmowa »

  Teczki ofertowe są jedną z bardziej podstawowych rodzajów drukowanych gadżetów reklamowych, które warto posiadać w swojej firmie. Dzięki niewysokiej cenie, dużej powierzchni reklamowej i eleganckiemu wydźwiękowi, teczka ofertowa jest opłacalną inwestycją, która nie pozostaje bez wpływu na wizerunek firmy.
  PrintGadget. pl oferuje teczki ofertowe w wysokiej jakości druku i wykonania. Wszystkie zamówienia złożone u nas są gwarancją nabywania wartościowych druków reklamowych.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Paulina Szymczak PR i Social Media Marketing »

  Zajmuję się PR i Social Media dla firm. Moja praca jest moją pasją. Tworząc branding firmy wykorzystuję narzędzia PR i Media społecznościowe. Wszyscy wiemy jak ważne dla biznesu w dzisiejszej rzeczywistości jest istnienie w œsieci, a szczególnie branding w mediach społecznościowych. Przy zastosowaniu reklamy w mediach społecznościowych utrzymuję relację firm z z zainteresowanymi odbiorcami, dopasowując tak dokładnie jak się da produkt do zapotrzebowania obsługiwanych firm.

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na koszulkach kraków »

  Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem gadżetów reklamowych dla firm. Pomagamy tworzyć efektywne kampanie reklamowe oparte na pomysłowych i interesujących gadżetach promocyjnych, jak na przykład koszulki z nadrukiem czy też kubki z logo lub przypinki.

  Data dodania: 08 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarabiać w marketingu internetowym. »

  Blog z bieżącymi informacjami od praktyka zarabiania w internecie. Dużo ciekawostek i praktycznych rozwiązań dla tych, co nie są królami internetu ale mają ochotę w nim solidnie zarobić.

  Data dodania: 14 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Promocja firmy »

  Zajmujemy się szeroko pojęta obsługą małych firm w zakresie budowania marki. Jesteśmy zorientowani na jeden segment, dzięki czemu nasza oferta jest maksymalnie skonkretyzowana i w jak największym stopniu trafia do dedykowanego grona odbiorców. Wiemy kiedy promocja firmy na Facebook jest pożądana, kiedy zaś lepiej postawić na naturalną interakcję. Zajmujemy się tym, co robimy, ponieważ lubimy tę branżę.

  Data dodania: 24 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  Dzięki naszym działaniom marketing internetowy staje się prostszy. Zapraszamy firmy, które działają na tym rynku i potrzebują sprawnie napisanych treści. Napiszemy chętnie artykuł sponsorowany, przyciągający uwagę wpis na blog lub zachęcający do odwiedzenia opis strony. Content marketing przez nas tworzony jest wartościowy i dostosowany do profilu klientów, dla których pracujemy.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia z powietrza »

  Na stronie fotosky. pl można ujrzeć podglądowe zdjęcia lotnicze i video nagrywane na zlecenie. Fotografie lotnicze Agencji reklamowej Fotosky są często stosowane przy produkcji spotów promocyjnych różnego rodzaju miejsc turystycznych. Fotosky to profesjonaliści w swojej dziedzinie, dlatego podczas realizacji używane są drony po pierwsze bezpieczne, o niezwykle stabilnym torze lotu, co dodatnio wpływa na efekt finalny robionych zdjęć i filmów z drona.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Marketing

Marketing - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: