Firmao - system CRM w chmurze

Firmao - system CRM w chmurze Firmao CRM to chmurowe rozwiązanie pozwalające na zarządzanie firmą online z dowolnego miejsca na świecie. Szeroki zakres funkcjonalności obejmuje nie tylko zarządzanie relacjami z klientem, ale również moduł ERP, organizację pracy, księgowość uproszczoną, kadry i płace oraz wiele innych. Wypróbuj Firmao za darmo i sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z naszych usług.

Szczegóły strony firmao.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę firmao.pl:

Firmao - system CRM w chmurze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy dla budownictwa »

  Specjalizacją firmy jest sprzedaż programów dla branży budowlanej m. in. do planowania, zarządzania projektami, kosztorysowania z rodziny Norma. Norma Standard i Norma Pro posiadają taką samą bazę katalogów normatywnych lecz różnią się funkcjonalnością. Dokładnych informacji można uzyskać podczas organizowanych szkoleń.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekord ERP - Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Program ERP to komputerowe wspomaganie przedsiębiorstwem. System ten pozwala na lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem. System ERP zawiera odpowiednie moduły, które każda firma dobierze do własnych potrzeb. Komputerowe wspomaganie zarządzania przedsiębiorstwem to pewne i dokładne zarządzanie dokumentami, odpowiednie kontakty z klientem oraz profesjonalny wizerunek firmy.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia programów Sage Symfonia i Forte »

  Wykonujemy usługi do programów Symfonia oraz Systemu Zarządzania Forte. Wykonujemy prace wdrożeniowe, adaptujemy sposób wykorzystania pakietów systemu ERP do indywidualnych potrzeb biznesowych. Integrujemy systemy Symfonia z programami innych producentów, rozszerzamy standardowe możliwości sprawozdawcze. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem producenta oprogramowania firmy Sage sp. z o. o..

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ERP Solution - Technologie Informatyczne »

  Portal ERP Solutions, jak sama nazwa wskazuje jest niejako rozwiązaniem na dzisiejsze problemy gospodarki. Poruszane w nim problemy i rozwiązania dotyczą najważniejszych gałęzi gospodarki.
  Informatyka, Produkcja, urządzenia mobilne, systemu operacyjne i oprogramowanie to wszystko i inne ciekawe informacje znajdziesz na tym portalu.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Giełda transportowa »

  Giełda transportowa jest już znana od dawna. Można powiedzieć, że giełda transportowa to sztandarowy program na rynku Spot. Odkąd powstała kilkanaście lat temu zrzesza setki tysięcy uczestników branży TSL. Nie ma chyba równie znanego programu w branży jak giełda transportowa. O giełdzie krążą już niemal legendy, jednak każdy musi przyznać, że wie czym giełda transportowa jest i jak działa. J

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ERP Sprzedaż »

  Oprogramowanie ERP to jest stałym i nieodzownym narzędziem w każdym przedsiębiorstwie. Aplikacja biznesowa ERP zarządza zasobami każdego przedsiębiorstwa, bierze udział w procesie wytwarzania, wspomaga proces sprzedaży, zarządza kadrami. To po krótce co do systemu ERP. Najważniejszym tematem, jaki porusza blog ERP IT to sprzedaż. ERP Sprzedaż pojawia się na linii każdego przedsiębiorstwa. Sprzedaż odpowiedzialna jest za funkcjonowanie firmy. ERP Sprzedaż to temat główny blogowej strony erp-it

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Wieloletni katalog stron, do którego w przeciągu kilku minut można dodać stronę za niewielką opłatą. Katalog bigap. pl, to doskonały sposób na skuteczną reklamę w Internecie. Już za 1zł można dodać swoją stronę do bazy katalogu i cieszyć się wysokiej jakości wpisu, który przynosi duże korzyści SEO.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cador Consulting - Szkolenia - Systemy - Lantek - Femap - CAD »

  Firma Cador Consulting jest partnerem handlowym lidera branży usług i oprogramowania Siemens PLM Software. Zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem systemów CAD/CAM/CAE. Ponadto służy doradztwem przy wyborze oprogramowania oraz świadczeniem usług i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów. W ofercie znajduje się oprogramowanie m. in. NX CAE, Moldex, Lantek, NX CAD/CAM/CAM Express, Femap oraz Solid Edge. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oferowanych programów.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja na androida »

  Blog został poświęcony najlepszym nawigacjom na telefony z systemem Android. Można je pobrać zupełnie za darmo. Wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na specjalne urządzenia z wgranymi mapami, ponieważ można mieć to wszystko za darmo na własnym telefonie.

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  Microsoft Dynamics NAV to innowacyjne technologie takie jak Centrum użytkownika (Role Centers) czyli specjalne widoki i okienka, które każdy użytkownik może samodzielnie konfigurować zgodnie z rolą (stanowiskiem, zakresem obowiązków) pełnioną w firmie. Ułatwiają one korzystanie z systemu i skracają czas potrzebny na znalezienie w nim najważniejszych informacji takich jak dokumenty, raporty, analizy, komunikaty lub nawet elementy poczty Outlook czy strony internetowe.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »