Podkategoria: Psy

Sortuj po:

 • Fryzjer dla psów i kotów - Toruń »

  Studio Strzyżenia Psów Champion w Toruniu serdecznie zaprasza na kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla zwierząt. Komfortowe warunki, doświadczona obsługa oraz indywidualne podejście do każdego zwierzaka.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów Warszawa »

  Wychowanie nie jest obciążające dla szczenięcia, gdyż opiera się na zabawie. Metoda ta pokazuje maluchowi, w zrozumiały sposób jego pozycję w stadzie. Edukacja w grupie z innymi szczeniaczkami ma na celu przyzwyczajanie go do reguł panujących w świecie zwierząt. Psiak dowiaduje się, jak trzeba unikać konfliktów ze swoimi kolegami

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla psów Psia Banda - szkolenia psów, zajęcia grupowe i indywidualne »

  Szkoła dla psów Psia Banda zajmuje się szkoleniem psów w grupach i indywidualnie na prywatnych konsultacjach. Szkolenie metodami pozytywnymi. Opieka nad psem, wyprowadzanie psa (petsitter). Zajęcia odbywają się w Wołominie i w Otwocku. Zajęcia indywidualne w okolicach Wołomina i Otwocka, Warszawa, Legionowo, Jabłonna, Wieliszew, Chotomów, Józefów, Karczew.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naturalna karma dla psów i kotów - Petsanus »

  PetSanus jest jednym z największych w Polsce sklepów internetowych, który oferuje holistyczne i hypoalergiczne karmy dla psów i kotów. Marka specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości pokarmów, które odznaczają się zdrowym, naturalnym składem. W sklepie znaleźć można pożywienia takich producentów jak GreenPantry, GreenDog czy Platinum. PetSanus zapewnia, że wszystkie karmy są sprawdzone i bezpieczne.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres: