Dom Kategoria: Dom

Dom - najnowsze:

 • lampy witrażowe »

  Naszą ambicją jest nie tylko komercyjne prezentowanie produktów ale i popularyzacja sztuki witrażowej. W niniejszym dziale chcielibyśmy przybliżyć Państwu tradycję witrażu. W tej części strony pokazujemy skąd bierze swój początek sztuka witrażowa oraz jak klasyczną technikę zreformował Louis Comfort Tiffany tworząc zupełnie nową jakość i możliwości.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Design-Store.pl »

  Dla nas liczy się styl, dlatego zarówno w naszym sklepie internetowym, jak również w warszawskim showroomie, znajdują się wyłącznie meble inspirowane produktami nie tylko użytecznymi, ale stanowiącymi także swoiste dzieła sztuki i wpisujące się w trendy w zakresie aranżacji wnętrz.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Le Pukka Concept Store designerskie meble i dodatki do domu »

  Le Pukka łączy w sobie cechy galerii i sklepu, w którym można dokonać zakupu, zaprojektować swoje wnętrza i miło spędzić czas przy dźwiękach dobrej muzyki.
  Le Pukka Concept Store to miejsce pełne designu – mebli i elementów wyposażenia wnętrza zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Skierowane do miłośników pięknych, niebanalnych i oryginalnych przestrzeni.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Producent balustrad – Balustradka.pl »

  Jesteśmy zakładem ślusarskim zajmującym się produkcją balustrad spawanych ze stali kwasoodpornej i czarnej. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo wraz z pomiarem i montażem. Wykonujemy wszelkiego rodzaju balustrady zewnętrzne i wewnętrzne z metalu z dodatkami drewna i szkła oraz z ozdobnymi detalami kowalstwa artystycznego. Wzory i przykładowe realizacje naszej firmy znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Best-bud producent ogrodzeń Kraków »

  Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się produkcją oraz montażem ogrodzenia Twojego domu?
  Best-bud od blisko 10 lat działa na rynku.
  W swojej ofercie ma ogrodzenia panelowe, betonowe, metalowe, klinkierowe czy gabiony.
  Skontaktuj się z firmą Best-bud, a przedstawimy Ci szczegóły oferty!

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelki do kabiny prysznicowej Steigner »

  Uszczelki do kabiny prysznicowej Steigner to skuteczna metoda uszczelnienia kabiny prysznicowej. Uszczelki prysznicowe zostały wykonane z dwóch rodzajów tworzywa PVC. Twarda listwa przylega do ścianki, a miękki ociekacz zabezpiecza szczeliny. W ofercie Steigner znajdują się trzy rodzaje uszczelek do kabiny prysznicowej: proste, półokrągłe i magnetyczne. Kilkadziesiąt modeli uszczelek sprawia, że uszczelki Steigner są chętnie wybieranymi zamiennikami dla zużytych elementów oryginalnych.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • iSauna »

  Firma Novitek jest wieloletnim dystrybutorem elementów aranżacji sauny. Firma zajmuje się sprowadzaniem na polski rynek takich produktów jak drzwi, okna czy przeszklenia do saun u łaźni. Sprzedawane wyroby pochodzą od renomowanego, estońskiego producenta iSauna i odznaczają się wyjątkową jakością. Produkty dostarczane są bezpiecznie na teren całego kraju.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów i tapicerek - Bydgoszcz. »

  Zapraszamy do skorzystania z usług czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin. Obsługujemy klientów z Bydgoszczy i najbliższych okolic miasta. Naszą ofertę stanowi: pranie dywanów i wykładzin oraz czyszczenie tapicerek samochodowych i meblowych. Czyścimy tzw. metodą ekstrakcyjną. Więcej mogą Państwo o niej przeczytać na naszej stronie internetowej. Używamy tylko rekomendowanych przez firmę Karcher i atestowanych przez PZH środków piorących. Terminy dopasowujemy do grafiku klientów.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom

Dom - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: