Rozliczenie podatku w Niemczech

Rozliczenie podatku w Niemczech Biuro konsultingowe Lohnsteuer zlokalizowane w Bydgoszczy to instytucja z ponad 20-letnią historią, która nieustannie specjalizuje się pozyskiwaniu zwrotu z podatku za pracę w Niemczech. Firma zajmuje się wszelkimi formalnościami, kontaktuje się z odpowiednimi urzędami i przekazuje środki bezpośrednio na konto klienta. Biuro Lohnsteuer pomaga także w uzyskiwaniu zasiłku rodzinnego z Niemiec, zarówno typu Kindergeld jak i Eltergeld.

Szczegóły strony lohnsteuer.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę lohnsteuer.pl:

Rozliczenie podatku w Niemczech

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Ars Legis Łomianki »

  Biuro rozpoczęło działalność w 2010 roku, jednakże pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, prowadząc księgowość firm z różnych branż. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, potrafimy dostosować się do oczekiwań naszych klientów. Staramy się ich odciążyć od wszelkich spraw związanych z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS itp.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT za materiały budowlane »

  Wiesz już że Twoja budowa lub remont mogą być tańsze? Skorzystaj z ulgi budowlanej i odzyskaj VAT budowlany. Jeśli poniosłeś wydatki na zakup materiałów budowlanych związanych z budową, rozbudową lub remontem w latach 2004-2013 i posiadasz faktury dokumentujące te wydatki to możesz złożyć wniosek do urzędu skarbowego o zwrot części podatku VAT zawartego w materiałach budowlanych.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Elbląg »

  Biuro finansowe zezwoli kierować w spółce kwestie zespolone z kadrami takie jak kierowanie zatrudnionych i dbanie o czystość w firmie. Elbląg to miejscowość w północnej sekcji kraju, które wyróżnia się ślicznym umiejscowieniem. Dla wszelkiej firmy nad wyraz istotna jest oferta biuro rachunkowe w Elblągu.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Sącz »

  Biuro Rachunkowe Boni zajmuje się prowadzeniem księgowości firm małych i średnich a także świadczeniem usług dla osób prywatnych. Każda z firm jest traktowana indywidualnie więc dla każdej dostosowywane są warunki umowy.
  Firmę Boni tworzą osoby posiadające bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości co daje pewność w prowadzeniu finansów.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Lex Conseil w Lublinie »

  Biuro księgowe Lex Conseil w Lublinie oferuje usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy pełny pakiet usług rachunkowych łącznie z reprezentowaniem Państwa przedsiębiorstwa przed organami urzędu skarbowego. Dzięki Lex Conseil Lublin oszczędzisz czas i pieniądze - będziesz mógł spokojnie oddać się obowiązkom.
  Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorców z województwa lubelskiego i Lublina. Nasze Biuro księgowe jest do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe NETAX »

  Biuro Rachunkowe NETAX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych o zróżnicowanej wielkości i formie organizacyjno-prawnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kwalifikacjom, zapewniamy naszym klientom profesjonalizm w działaniu i usługi księgowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy rzetelne doradztwo, terminowe wykonywanie zleceń i profesjonalną obsługę najwyższej jakości.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KOALA Jelenia Góra »

  Biuro obsługuje klientów z Jeleniej Góry oraz powiatu jeleniogórskiego.
  Rozliczamy firmy bez względu na branżę oraz formę opodatkowania.

  Utrzymujemy ścisły kontakt z klientem. Wysyłamy powiadomienia o podatkach i przypomnienia o płatnościach ZUS.

  Biuro rachunkowe, podatki, książka, ryczałt, księgowa, Jelenia Góra, księgi handlowe, podatek

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.BiznesGazeta.pl Biznes, Prawo, Porady dla Firm »

  Wydawnictwo Times Press sp. z o. o. udostępniło nowy portal informacyjny związany z tematyka biznesu i bardzo szeroko opisywana przez ekspertów w swych dziedzinach jest właśnie na łamach przeróżnych działów związanych ściśle z biznesem. Jest to portal dla każdego chcącego dowiedzieć się więcej odnośnie zakładania, czy też prowadzenia własnej działalności gospodarczej, dzięki której może stać się niezależny finansowo.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Biuro Rachunkowe MERITUM z siedzibą Bielsko-Biała ul. Warszawska 5 powstało w 2012 r. z myślą o przedsiębiorcach wymagających szerokiej podpowiedzi księgowej. Od początku aktywności biuro rachunkowe cechuje się kuszącą cenowo propozycją obliczoną w oparciu o potrzeby kontrahenta. Poza dokumentacją rachunkową czy podatkową biuro tworzy również inne dokumentacje na życzenie klienta np. wszelkiego rodzaju zestawienia, raporty itp.

  Data dodania: 01 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa - kancelaria-accountant.pl »

  Kancelaria Rachunkowa – Accountant jest kancelarią świadczącą usługi księgowo – podatkowe dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Nasze biuro księgowe w Warszawie, kieruje swoją ofertę do wszystkich firm - zarówno dużych jak i małych podmiotów gospodarczych, podmiotów o różnym profilu działalności, branż i o różnych formach prawnych. Doświadczenie naszych pracowników sprawia, że mogą Państwo liczyć na najlepsze standardy świadczenia usług.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »